Originally Posted by Sidewinder Mozes,ali ako se posprdas zvanicnoj americkoj i nazoves drzavne simbole pogrdno-kokoskom itd isl,vjerovatno ces otic da odmoris glavu na duzi period. U USA je javno spaljivanje američke zastave pravo zaštićeno Prvim amandmanom Ustava.
Laik, SCHUMACHER
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Forum Rules
Bookmarks