Vjerovatno je u pitanju nacionalni praznika albanaca, cini mi se 28 novembar, dan zastave. Svaka nacionalna zajednica ima pravo d aistakne svoju zastavu kad ima neki svoj nacionalni praznik. Tako da ovo u Berane i dje drugo nema veze sa ovakvim stvarima.






Bookmarks