
Originally Posted by
lucke91
Što je ovolika panika u dps, sdp, sd itd oko popisa zna li se?
Nije valjda da očekuju da može biti više srba nego crnogoraca?
Nemaju vise tema na meniju, TU niko ne spominje, eksperata vise nema, Dritan i URA polako padaju u zaborav, koronu isto niko ne spominje, ovo je jedino o cemu DPS, SDP i DF i mogu da pricaju.
Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
Have a parachute.
Bookmarks