Quote Originally Posted by lucke91 View Post
Što je ovolika panika u dps, sdp, sd itd oko popisa zna li se?

Nije valjda da očekuju da može biti više srba nego crnogoraca?
Nemaju vise tema na meniju, TU niko ne spominje, eksperata vise nema, Dritan i URA polako padaju u zaborav, koronu isto niko ne spominje, ovo je jedino o cemu DPS, SDP i DF i mogu da pricaju.