
Originally Posted by
VanjaTheMan
Narod je glup ko k***c. Da nisu podigli optuznicu protiv Krstovica nego da su lijepo od samog starta rekli da nemaju dokaze protiv konkretnih osoba, narod bi se pomamio kako to da niko nikad ne odgovara a silna droga ulazi u zemlju. Jer narodu glupom ne bi mogao da objasnis da su kriminalci kojima je droga namijenjena odustali od preuzimanja iste. Stavise, pitanje je da li bi smio da pokusas to da im objasnis jer bi morao da odgovoris na pitanje kako su kriminalci saznali da im je policija na tragu? Da li ih je upozorio neko iz Crne Gore ili neko iz inostranstva? Ne zna se sta je gora varijanta. A veliko je pitanje da li bi smjeli da prebace odgovornost na ljude koji su nam poslali informacije. Iz ovoga policija i tuzilastvo nisu mogli da izadju kao pobjednici nikako, ali su izabrali najgori nacin da izgube jer su unistili jednu neduznu porodicu.
zaboravi se bokan i njegovo skladiste. dobro biramo kome vjerujemo. izgleda.
nothing comes from violence and nothing ever could
Bookmarks