
Originally Posted by
Mr_Gospodin_Signore
Tehnicus, SKOJ i Nemanja_PG jos slave, zato ne stizu da ostave cestitke na forumu, a Bizbi vozi kroz grad da procijeni ima li vise onih koji slave ili cute, pa ce se brzo odrediti.
p.s. Imate Alekse Becica cestitku. Meni je njega pomalo zao. Toliko mu je zalijepljen epitet chete da se kad su ovakve cestitke u pitanju uvijek najvise potrudi. Evo su je poslednji izbacili, vrv bio vanredni sastanak GO da smisle najbolju.
Bookmarks