Pošto ispljuvaste momke, a nijesam ni ja neki njihov fan, imam jedno pitanje: Vjerujete li u Boga i jeste li išli na litije?
Smiješno je vjerovati u platu od 1000 eura, a nije smiješno vjerovati u nekog Gandalfa gore, koji sve vidi, ili još bolje, vjerovati mu u sina, koji je bio mrtav dva dana pa se probudio da nas spasi.
Samo neka mi "vjerujući narod" ne priča o nemogućem, jer za njih takvo nešto ne postoji. Oni snagom vjere pomjeraju planine, a ne da ne stvore pišljivo 1000 eura.





Bookmarks