Quote Originally Posted by no-mercy View Post
Niko nista o protestu, jel bio ko poznat, jel bilo posjeceno, kako je rodijon zadovoljan?
Bilo je top,eto tako.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока