Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
Kako su iskusno patriJote pomjerili skup za 20:00h tačno kad zavrsi utakmica Crna Gora-Slovačka,dako im ko dođe hahahah


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako ih opet bude samo 500 sve nogama u guzicu velis li lol