ček sad, da li se glasalo za istu praksu? da partija postavlja ljude na čelo univerziteta? il ti možda sve opraštaš dfu? znači kad df radi isto što i dps onda je to okej?
Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
ček sad, da li se glasalo za istu praksu? da partija postavlja ljude na čelo univerziteta? il ti možda sve opraštaš dfu? znači kad df radi isto što i dps onda je to okej?
Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks