Postaviš pitanje, a dobiješ odgovor to nije bitno jer je teška tema, a bitno je ovo što ja kažem ali ti to ne možeš da ukapiraš.
Dobar odgovor, kao sa televizije: "Narode, samo je bitno je ovo što ja pišem".
Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............






Bookmarks