Juče je jedan od zaustavljenih blokova ZE-a priključen na elektroenergetsku mrežu.
RF je dovukla deset lab u slučaju da njihovi vojnici budu izloženi radijaciji(?), šta god.
U svakom slučaju vanljudski napor zaposlenih u elektrani da održe istu barem na minimumu rada.
Krilatice nek odleti sve u vazduh tipa Putina s početka rata (ako nije po mome) nisu vrijedne ni komentarisanja. (tako se vrti ploča propagandista sa R1 svaki dan)
Uostalom tako je i izbačen iz Savjeta Evrope sigurno ne bez razloga.
https://nikopol.nikopolnews.net/rajo...nia-2022-roku/
Sent from my SM-A336B using Tapatalk





Reply With Quote
Bookmarks