Originally Posted by NSX trajekt se može i iznajmit od neke kompanije, da se pristan napravi to je relativno lako i jeftino Ако ће кум Бан да га вози онда може.
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Forum Rules
Bookmarks