Jesam li se zajebao sa Unior klijestima, uzeo kombinirke i one papagajke jedne njihove, sad na popust kad je bilo 15%...Za kucu cisto da se koriste, nista profi...Procitah nedje, nakon kupovine, da taj Unior sad nista ne valja![]()
Jesam li se zajebao sa Unior klijestima, uzeo kombinirke i one papagajke jedne njihove, sad na popust kad je bilo 15%...Za kucu cisto da se koriste, nista profi...Procitah nedje, nakon kupovine, da taj Unior sad nista ne valja![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks