Jesam li se zajebao sa Unior klijestima, uzeo kombinirke i one papagajke jedne njihove, sad na popust kad je bilo 15%...Za kucu cisto da se koriste, nista profi...Procitah nedje, nakon kupovine, da taj Unior sad nista ne valja