sjećam se kad je velika gurmanska bila 2,50 ili 2,70 nisam siguran. Sad je 4e, bezobrazluk druže.
sjećam se kad je velika gurmanska bila 2,50 ili 2,70 nisam siguran. Sad je 4e, bezobrazluk druže.
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Bookmarks