U steak house doplaćuješ bukvalno sve uz naručeni stek, ne dođe ništa od priloga pa ni hleb. I to mi je ok, hrana je stvarno odlična i nije mi žao povremeno poći. Međutim ova Bojkovčanka je samo ok rakija (nemojte mi o njoj, pio je dosta puta) i 5.5e za nju je presmiješno, 29e je boca u veleprodaji.
@Djuro, Premium je oko 40e, a klasična je 29e, pio sam ovu drugu i ništa mi specijalno nije.
Sent from my Nord 2 using Tapatalk





Reply With Quote
Bookmarks