Nisam znao u koju temu ovo da pitam, jeste li primjetili da u zadnje vrijeme nema drugih proizvođača pametnih telefona na našem tržištu osim Samsunga, Apple-a i ovaj neki klaster Xaomija i poneki nebitni kineski brend koji se probija na tržištu?
Ono ima i Huawei ali njega je računam od kako nema Android.
Nego jel ima još šta našta vrijedi obratiti pažnju? Šta bi sa Nokijom i Sonijem koji nisu zastupljeni na našem tržištu? Gdje su Motorola, Alkatel, Simens, LG?
Gdje su zapadni brendovi?
Edit: Naslov treba da je Tržište a ne Težište (autocorrect)
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk






Reply With Quote
Bookmarks