Ako koga nanese put u Banjaluku , restoran Vrbas vrhunska hrana, porcije paklene . Ovo je specijalitet za dvoje , al nas petoro smo ga jedva ali jedva pojeli jer dodje jce od 2kg mesa
A najjjaca jagnjetina u My Way, ime ne obecava no izgleda kao da je fensi a nije nego je bas prava krcma
Sent from my iPhone using Tapatalk








Reply With Quote
Bookmarks