Toliko se prodaje iPhone i ide im dobro.
I Samsungu će
Kiselo grožđe, prvo nema ga, pa skup je, pa na kraju će biti ne valja.
Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
Niko ne kaze da ne valjaju,za nekog su skupi za nekog ne,to je relativno,trenutno ih nema al da nude to sa tako jadnim memorijama i nemogucnosti prosirenja je bijedno.Pa note 10 + prije skoro 3 godine je imao 256 gb + memorijska kartica i kostao je manje od ovih !
Bookmarks