Results 1 to 25 of 277

Thread: Cheil World Wide

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    14,424
    Thanks Thanks Given 
    413
    Thanks Thanks Received 
    430
    Thanked in
    332 Posts

    Default Cheil World Wide

    Kad cujemo da neko kaze zarada preko interneta, uglavnom je neki scam prva asocijacija, sto uopste nije pogresno s obzirom da je u vremenu u kojem zivimo vecina poslova preko interneta prevara. Sto se Cheila tice, i dalje ne znam je li prevara i hoce li se ispostaviti kao prevara, ali za sad funkcionise.


    Probacu da uprostim ovo, najbolji drug mi je prije mjesec dana pokazao aplikaciju koju mu je pokazao kolega sa posla, i platformu sam dozivio kao Bot Farmu, jer se novac zaradjuje sa lajkovanjem videa i subscribe na YT kanale. Pored Youtube postoji i fb, a neko mi rece da ce i TikTok brzo biti ukljucen.


    Promo video koji su okacili na youtube kako bi korisnicima priblizi o cemu se radi:



    Ono sto je potrebno da se radi, je binance ili cex wallet i da ste registrovani kod Cheila.


    Aplikaciju downloadujete na sljedecem linku, a moze i da se radi direktno preko browsera :
    https://home.cheilworldwide.org
    Registrovanje je jednostavno. Nakon sto izaberete drzavu iz koje ste, u prvo polje upisete Vas broj telefona bez "0" .
    Znaci na primjer +382 67 ****


    Video u kojem je objasnjeno kako se zaradjuje:
    https://www.youtube.com/shorts/jZv1L...l=Lessonsin30s


    Zadnjih dana cujem kako su registracije zatvorene, ali mi je receno da ukoliko vam ne stigne sms kod za registraciju, mozete se obratiti cheil supportu na whatsapp broj:
    +31687776047
    +31644491196


    Kod prelaska na neki od vip paketa, zarada ide zavisno od paketa koji uzmete. Ja sam za sebe uzeo vip2 od 300usdt, oko 22 dana je potrebno da se izvuce novac za koji god paket se odlucite. Ja sam se odlucio za ovaj od 300usdt iz razloga sto je to neka suma od koje mogu da se oprostim ukoliko je sve ovo scam, ali jos par dana mi je potrebno da izvucem svoj novac i kasnije planiram da skupim za vip3 paket, sto se ono kaze, od njihovih para, tako da i vama preporucujem da se vodite ovim koracima, jer ponavljam, i dalje ne znam koliko ce ovo trajati i ne bih volio da bilo ko misli da cu da ga uvlacim u neku prevaru i slicno.


    Jedan drug mi je postavio pitanje odakle cheilu novac da nas placa, tako da ukoliko neko zeli da me isto pita, dacu vam odgovor kako ja na to gledam, youtuberi i ostali kreatori dobijaju novac od youtube-a i druge platfore na kojoj rade (iscackao sam i dosao do info da mogu do 100k mjesecno da zarade od youtube), oni placaju cheilu da preko nas dobijaju organski reach, like i subscribe, sto ih izbaca na trending i pumpa im brend, a cheil nas, tako da ja to vidim kao novac koji se vrti u krug, a vidjecemo do kad jer mi ovo djeluje kao prilicno laka zarada.

    Novi profili dobijaju kao probno 3 zadatka dnevno, za svaki uradjeni zadatak dobijate po 1usdt (usdt je kritpo valuta koja je usvojena zbog lakse kupovine ostalim kripto valuta i uvijek je 1usdt=1$).
    Ispod sam okacio sliku tabele u kojoj vidite kako funkcionisu vip paketi i kolika je moguca zarada.

    Ukoliko na forumu vec ima ljudi koji su u ovome, volio bih da napisu ovdje svoja iskustva i podijele bilo kakve informacije sa ostalim ljudima, jer je to dobro za sve nas.
    Click image for larger version. 

Name:	277802953_10220417505409744_5878459146807910947_n.jpg 
Views:	1228 
Size:	16.0 KB 
ID:	174995
    Last edited by Fidel Castro; 05-04-22 at 21:27. Reason: po zahtjevu
    Bolje dva puta po jednom, nego ni jednom drugi put.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to starovaroshki For This Useful Post:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Privatnost/sigurnost na World Wide Web-u
    By Pashtro.PtC in forum Internet
    Replies: 20
    Last Post: 27-12-20, 15:56
  2. K: Monitor 19" wide
    By Princo in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 26-06-09, 14:37
  3. Samsung Wide Screen
    By gopher in forum Ostali oglasi
    Replies: 8
    Last Post: 26-04-08, 09:30
  4. Lcd 20" Asus Pw201 Wide
    By anon in forum Hardware
    Replies: 7
    Last Post: 30-12-07, 09:57
  5. Replies: 31
    Last Post: 13-12-07, 10:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •