
Originally Posted by
EgZeKuToR
razmišljamo da uzmemo neki trotinet, ovaj xiaomi pro 2 nam se čini dobra kupovina. volio bih da čujem od ljudi koji su imali iskustva sa trotinetima, da li je bilo situacija da se kupi trotinet pa da onda shvatiš da ti ipak nije toliko potreban ili praktičan?
na primjer, dobar je da odeš do nekog u goste ili na kafu ili na posao, pa ga ubaciš unutra ili ga držiš na oko da ga ko ne ponese. ali, odlazak u prodavnicu/banku i slično nije opcija jer ga nemaš đe ostavit. to mi je jedina dilema u cijeloj priči.
Bookmarks