Kakva cirkus stranka je ova URA. Mislim da su uspjeli i Dajka da prevaziđu...Kakav avangardni iskorak. Vraća se prekaljeni branioc stanova čija je rata 30 eura...
https://pogled.me/nova-koalicija-na-...o-novoj-vladi/
Kakva cirkus stranka je ova URA. Mislim da su uspjeli i Dajka da prevaziđu...Kakav avangardni iskorak. Vraća se prekaljeni branioc stanova čija je rata 30 eura...
https://pogled.me/nova-koalicija-na-...o-novoj-vladi/
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks