
Originally Posted by
zvoncica
I odlučite da li ćemo moći da glasamo samo za jednu fotku? Mozda u ovakvoj postavci mozemo da se opredijelimo samo za jednu? Sto mislite?
Ovamo mozemo da lajkujemo koju god zelimo a da glasamo samo za jednu....i javno glasanje, nema potrebe da bude tajno
E, poll dje se glasa jednom naravno.
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Bookmarks