Napokon prosla post kovid temperatura.
@Liberte provjeri preko eZravlje.me, a ako nemas nalog, samo broj zdravstvene knjizice, maticni i mobilni broj na koji ce ti stici pin za kasnije, da se registrujes.
Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela
Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela
Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks