Izvini molim te....
Ti si onaj sa ferarijem, ne prepoznah te
Na temu mašine, mene Ariston ladno služio 11 godina. Bio je neki problem sitniji, ako se dobro sjećam dok je bio pod garancijom, i to je to.
Ozbiljno se mislim Teslu da uzmem. Raspitah se kažu da se možda kvare manje od Beka, koji je ono možda i skuplja i prilično kod nas popularna alternstiva. Pet godina garancije i neka vozi.
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk







Reply With Quote
Bookmarks