Results 1 to 25 of 17328

Thread: Degenerici...

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mur3633 View Post
    Ja mislim da nema 100 normalnih ljudi u PG saobraćaju
    da se razumijemo, nisam ni ja svjecka...
    ne u smislu da divljam - kao klinac sam nesto kao letio tuda, trko se i glupiro *na zatvoren put
    ali sad kao vozim fino, i u 98% slucajeva nidje preko 90kmph (ekonomski razlozi )

    ali bezobrazlicu po bulavara, semafora, sekanja, uskakanja, ostavljanja na minut itd mi nikad nisu bili jasni ili bliski
    a tek ljudi koji stisnu da preticu u desnu krivinu i slicno...

    i na sve to, obicno su oni ti koji kad im neko uradi isto ce da psuju glasnije i da se bukaju da oce da se biju

    juce od vezirova put DG, q8 bijeli bez tablica, prvo pretice kolonu ispred BISa, svi stali... 200m dalje u desni krivinu preko lezeceg isto pretice... opet svi stanemo da on prodje... i nek ide srecan mu veliki put, ali nije lEpo


    bas bi nam trebali uvesti neke drakonske kazne i jos barem 2000 policaja na ugovor o djelu dok nas ne prevaspitaju malo ali sve jednako, ni po babu ni po stricevima
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  2. The Following User Says Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •