Originally Posted by Buva+gacce U moje doba ova je bila za lakše slučajeve muvanja Nažalost, jer mnogo govori da je to doba bilo neđe još u praistoriji Ovo može i danas kod milfara da prođe Sent from my iPhone using Tapatalk
Tko leti, vrijedi...
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks