Kakvo crno pomirenje, još nam Zdravica kaže istinsko... Lažno napravljena ugroženost Srba i lažna zavađenost. Što bi pojedini rekli vještačka slika i atmosfera.
Stvarno je postalo dosadno.
Kakvo crno pomirenje, još nam Zdravica kaže istinsko... Lažno napravljena ugroženost Srba i lažna zavađenost. Što bi pojedini rekli vještačka slika i atmosfera.
Stvarno je postalo dosadno.
Love, peace and respect.
There are currently 18 users browsing this thread. (0 members and 18 guests)
Bookmarks