Quote Originally Posted by ASC View Post
1) Kolega forumaš, koliko ja povatah nije iz prvih redova protesta nego radi neđe u MUP-u. (neka me ispravi ako griješim)

2) Zolje i kalaše na orlovom kršu je naveo hipotetički...
Quote Originally Posted by extravaganca View Post
Evo ih snimci sa Belvedera kako se puca uveliko.

Sent from my KB2003 using Tapatalk
Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
Koktel je definitivno postojao i bio je bacen.O tajmingu se definitivno laze,jer zasigurno nije bio bacen u 6 ujutro vec kasnije.
Sto mene def brine je podatak da je neko od cetinjskih pjanih ajvana pucao automatskim oruzjem u vis tokom slijecanja ili polijecanja helikoptera,za sto stv nemam komentar.
Izvor je jedan od prijatelja sa protesta.
https://www.facebook.com/10659821836...5591769801412/

Evo đe rafali pucaju na Belvederu...



Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk