Stize, ali isto ostavljaju uvijek za revakcinu, naravno preko veze je vazda bilo i bice to nam je u krvi...
Imam (ili sam imao) koronu sa simptomima ili bez simptoma ali imam antitijela
Pozitivan sam (ili sam bio) ali bez simptoma i nemam ili ne znam da li imam antitijela
Nisam ili ne znam da li sam (bio) pozitivan
Stize, ali isto ostavljaju uvijek za revakcinu, naravno preko veze je vazda bilo i bice to nam je u krvi...
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks