Pazi da se nece saznati oficijalni brojevi. Jedina drzava na planeti koja je vodila ovu statistiku je Island i to na samom pocetku pandemije. U prvom masovnom testiranju su imali, ako se sjecam dobro, preko 30% asimptomatskih koji su pozitivni, ovo bjese negdje u Aprilu prosle godine. Ako te bas interesuje prekopat cu po starim postovima, znam da sam tada bio podijelio oficijalni link.
Slazem se u potpunosti da je za pocetak potreban neki normalan sistem ali ovaj sistem koji se gura svugdje je daleko od normalnog i logicnog, vec napisah zasto. Nema apsolutno nikakve logike da neko ko je prelezao koronu a uz to ima antitijela oficijalno ima gori "status" nego neko ko je vakcinisan, kako full, tako i sa jednom vakcinom.






Reply With Quote
Bookmarks