Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
Valjda ti je jasno da "veliki broj ljudi" ne može biti nikakav argument, ako se bar približno ne zna koliki je to broj (procentualno)...
Pazi da se nece saznati oficijalni brojevi. Jedina drzava na planeti koja je vodila ovu statistiku je Island i to na samom pocetku pandemije. U prvom masovnom testiranju su imali, ako se sjecam dobro, preko 30% asimptomatskih koji su pozitivni, ovo bjese negdje u Aprilu prosle godine. Ako te bas interesuje prekopat cu po starim postovima, znam da sam tada bio podijelio oficijalni link.

Slazem se u potpunosti da je za pocetak potreban neki normalan sistem ali ovaj sistem koji se gura svugdje je daleko od normalnog i logicnog, vec napisah zasto. Nema apsolutno nikakve logike da neko ko je prelezao koronu a uz to ima antitijela oficijalno ima gori "status" nego neko ko je vakcinisan, kako full, tako i sa jednom vakcinom.