a ocemo ja i ti i ostalo pucanstvo svakako te pare potrosit, ali firme nece, prolaznici/turisti isto nece... plus, ovako je sve to cisti prihod drzavi, a mi ako ih potrosimo na bilo sta drugo drzava dobije max 21%...
znaci preko 90% iznosa bi ti bio poreski gubitak
da se razumijemo - i ja navijam da se to desi, samo mi je jasno da se nece desiti skorije, no da ce biti suprotno najdalje naredne godinei to sa onom lijevom pricom - cg ima najmanje akcize u regionu






i to sa onom lijevom pricom - cg ima najmanje akcize u regionu
Reply With Quote
Bookmarks