Imaaa
Ja imam i sliku, ja i sestra u kadicu ispred garaže haha. Nego ne smijem postavljati haha.
Ili baba ugrije vodu u mistio (onaj veliak limena kanta, ne znam kako se odje zove), pa kad se vratimo sa plaže, uskačemo jedno po jedno unuče haha.
Imaaa
Ja imam i sliku, ja i sestra u kadicu ispred garaže haha. Nego ne smijem postavljati haha.
Ili baba ugrije vodu u mistio (onaj veliak limena kanta, ne znam kako se odje zove), pa kad se vratimo sa plaže, uskačemo jedno po jedno unuče haha.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks