Imaaa
Ja imam i sliku, ja i sestra u kadicu ispred garaže haha. Nego ne smijem postavljati haha.
Ili baba ugrije vodu u mistio (onaj veliak limena kanta, ne znam kako se odje zove), pa kad se vratimo sa plaže, uskačemo jedno po jedno unuče haha.