Quote Originally Posted by wulfy View Post
Boris Raonić je juče na svom fb profilu objavio slike iz tunela Jezerine između Kolašina i Berana. Neće se ni ovaj put završavati bez zveka?

Sent from my moto e5 using Tapatalk
procitaj ime tunela rodjace opet
Na lokaciji Jezerine iznenadjeni da ima podzemnih voda to im je moja pokojna baba mogla reci

Quote Originally Posted by bayo View Post
Namjestiće nekome koncesiju za skelu...
aaxaxaxaxa