Originally Posted by wulfy Boris Raonić je juče na svom fb profilu objavio slike iz tunela Jezerine između Kolašina i Berana. Neće se ni ovaj put završavati bez zveka? Sent from my moto e5 using Tapatalk procitaj ime tunela rodjace opet Na lokaciji Jezerine iznenadjeni da ima podzemnih voda to im je moja pokojna baba mogla reci Originally Posted by bayo Namjestiće nekome koncesiju za skelu... aaxaxaxaxa
I was born to be the best, number one and nothing less. Studio INtarsia
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Forum Rules
Bookmarks