
Originally Posted by
Director
Ja da znam sve sobe spavace su tipske kvadrature, kod većine invesitora. E sad, šta si ti konkretno gledao ne znam ali ne vjerujem da ima soba ispod 10m2. Inače imaš agencije pa ih kontaktiraj za ponude
Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Bookmarks