Quote Originally Posted by Director View Post
Ja da znam sve sobe spavace su tipske kvadrature, kod većine invesitora. E sad, šta si ti konkretno gledao ne znam ali ne vjerujem da ima soba ispod 10m2. Inače imaš agencije pa ih kontaktiraj za ponude

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Direktore, jesi li skorije obilazio stanove u novogradnji? Teoretski “tipska kvadratura” lijepo zvuci, malcice je drukcije u praksi Iznenadio bi se.