Eo me na posa. Dojcevi idu kao lani. Cak 5 kafa na tacnu služim a tacna na lijevu ruku. Nema glavobolje nema temperature. Mislim da cu i šljivu popit jutros.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk