Eo me na posa. Dojcevi idu kao lani. Cak 5 kafa na tacnu služim a tacna na lijevu ruku. Nema glavobolje nema temperature. Mislim da cu i šljivu popit jutros.
Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
Da, apsolutno! To je jedina razumna odluka, svaka dalja diskusija je – izlišna
Da, pod uslovom da je ta vakcina odobrena za primjenu u EU tj. nije varijanta za zemlje 3. svijeta
Ne, nemam povjerenja u efikasnost prebrzo razvijene vakcine/ nepoznati dugoročni efekti po zdravlje
Ne, nisam pristalica vakcinisanja generalno, kao vida zaštite od bolesti
Ne znam. Lomim se oko odluke
Eo me na posa. Dojcevi idu kao lani. Cak 5 kafa na tacnu služim a tacna na lijevu ruku. Nema glavobolje nema temperature. Mislim da cu i šljivu popit jutros.
Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks