Zbog toplih zima i drugih faktora smo imali manji broj preminulih!?

Nevjerovatno je da godinu i nesto od proglasenja pandemije u 21. vijeku ima ljudi koji zaraznu bolest pripisuju toplini zime, stresu, frekvencijama, zaprasivanju, antenama, bozjoj kazni i cemu sve vec ne.