Quote Originally Posted by extravaganca View Post
Svaka čast. Lijepo je kad neko ima volje za zo. Ali i da znaš ti si za sad odradio najlakši dio.
Ja sam se iz dva puta zalijećao, sadio, posle vidio da treba prije svega puno vremena kako bi se to održalo i uradilo kako treba. Mada ja sam relano lijenština za te stvari. Radije odem u neki provod nego u baštu.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
Ja sam prije neku godinu prošao pored kuće na selo jer se nije viđela od trave, a sve bilo uredno zasađeno u martu...