pa nije ni cudo kad mb/audi/bmw imaju najkretenskije oznake modela....
ovi ostali povecaju broj, promijene ime, ili ako je isto ime onda ga krste megan 1/2/3..... golf 123456789
a BMW seriju 5 godinama oznacava sa E....i onda im pane na pamet da bude F pa G....makar da su brojeve zadrzali kao prethodne no su i njih promijenili...
Pa vise ni oznake 520 525 528 530 ne znace sto su znacile vazda
i onda sve to treba da zna za 1 2 3 5 7 x1 x3 x4 x5 x7 y z.... makse
i treba to da pamtim za 1000 modela ova tri brenda![]()







Reply With Quote
Bookmarks