imao sam toga kupea nekih 4-5 god. prije toga, zamijenio sam svjecice i termostat i ravnao glavu ostalo se ne mogu sjetit...cipovan sa 190 na 250 KS ljudi kako je to lecelo
imao sam toga kupea nekih 4-5 god. prije toga, zamijenio sam svjecice i termostat i ravnao glavu ostalo se ne mogu sjetit...cipovan sa 190 na 250 KS ljudi kako je to lecelo
She is only here to annoy herself!
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks