Quote Originally Posted by dr hellfire View Post
Krenuo prvu epizodu ove Meso batalio posle prve epizode.
Valja li šta ova Kosti?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
Quote Originally Posted by retype_htc View Post
Ali je toliko losa? Ja sam poceo da gledam drugu sezonu Zigosanih u reketu,po meni prva je bila dosta bolja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Meso i Kosti su dva remek djela.
Obje jesu "teške" , ali su vrhunske.
Kod Mesa je kraj sjeban , a kod Kostiju je sve kako treba.
Inače , Meso i Kosti su dio trilogije.
Sad se čeka i zadnja dio.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока