Krenuo prvu epizodu ove Meso batalio posle prve epizode.
Valja li šta ova Kosti?
Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
Originally Posted by retype_htc
Ali je toliko losa? Ja sam poceo da gledam drugu sezonu Zigosanih u reketu,po meni prva je bila dosta bolja.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Meso i Kosti su dva remek djela.
Obje jesu "teške" , ali su vrhunske.
Kod Mesa je kraj sjeban , a kod Kostiju je sve kako treba.
Inače , Meso i Kosti su dio trilogije.
Sad se čeka i zadnja dio.
Bookmarks