Quote Originally Posted by NSX View Post
šta ti je prilična vjerovatnoća? statistički gledano veća vjerovatnoća je da se umre od cigara i slatkiša pa svako može da ih kupi u prodavnicu
Potvrdio si poentu, svjesno se trujemo i rizikujemo...

Ako bi mogli spriječiti posljedice pušenja i prekomjernog unosa šećera, sa minimalnim/nepostojećim rizikom, zar ne bi svi to uradili...?

Sent using Tapatalk