
Originally Posted by
joni
Tripi,ovaj put sam uživao u eseju.U stvari,uživio sam se,napokon,u priču i mogu ti reć počeo da maštam a i ženi kad pročitah,bješe dobro ovlažila.
Sad se samo nadam da nastavke tvojih doživljaja nećeš uslovljavati time da ti fanovi moraju uplaćivati po 100-150€ na poštu u Gusinje ako žele još.Ako tako ipak bude,znaj ja sam spreman i para imam.Kad sam mogao uplatiti 200€ u poštu u Gusinje za ajfon 11 koji vrijedi 800€ i po 100 € za dva laptopa koji vrijede preko 'iljadu...mogu i za tvoje dogodovštine.Drž' se legendo...naplati sve što te sleduje...i Booksovci su.
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Bookmarks