Quote Originally Posted by kaemSe View Post
Licno bih primio i platio ovu sa 97% uspjesnosti. Tri puta godisnje.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
radije bih se namjerno zarazio opet da steknem imunitet još 6 mjeseci nego što bih primio neispitanu vakcinu, nemam nikakav problem sa vakcinama protiv gripa tetanusa i čega god ali ovo jok, ispitajte vi jedno par godina bar pa ću ja za vama