Originally Posted by Raquel Boga mi je ovo kolo puno baš baš lijepih fotki. Trebalo bi svako sledeće kolo da ima sve više učesnika. Nadamo se da će se pokrenuti i stari i novi članovi. Ti recimo ne budi samo posmatrač i glasač, podrži nas tako što ćeš i ti okačiti svoje viđenje neke teme.
mexiko
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks