Ako ispratis gradnju kao sto sam ja, izolacije itd, dobijes najjaci moguci stan, nikog da ti skace iznad glave, ako je dupleks jos bolje. Mozda je za nijansu topliji ljeti, ali nista sto klime ove nove koje ne trose nista, za 5 min ne rijese. Pogled bolji takodje i nekako izolovanije od svega.
Nije mi jasno sto ljudi izbjegavaju, ne bih u prizemne stanove nikad zivio.
Sad oce li ili nece za 20 godina trebati da se radi nesto oko krova, ili popustiti nedje, ce se brinuti iduci vlasnik






Reply With Quote
Bookmarks