Ovo je drugarica moje Šelbi...mače koje uleti u zdjelu šarplanincu dok jede, on je prevrne šapom izbaci (njezno) a ona se opet vrati i ponese mu komad mesa iz zdjele
Inace juce je uskocila u gepek od kola osjetila miris mesa i grebla po torbi...to je jedan anarhista mali, divljakušaa dolje je moja dama iz Londona nevaspitana ponekad
Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока






a dolje je moja dama iz Londona nevaspitana ponekad

Reply With Quote
Bookmarks