Moze do 22h - ali neko treba da je tada online da proglasi pobjedu da ne bude posle naknadnih glasova iz dijaspore.![]()
Moze do 22h - ali neko treba da je tada online da proglasi pobjedu da ne bude posle naknadnih glasova iz dijaspore.![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks