Srecno, znam koje su muke kad nesto zakoci, koliko sam samo noci ostajao ranije flesujuci, od prvog telefona kojeg swm na android lansirao, htc hd koji je bio na windowsu, pa na android. Mnogo zivaca nekad treba
Srecom sam se srodio sa miui, pa sad lagano sve stock, cak ni rut nijesam uradio sigurno dvije godine!







Reply With Quote
Bookmarks