Kako su bacili sezonu pod noge zarad svojih interesa. Od septembra će narod da grca u nemaštini a oni su nastavili u istom ritmu evo 30 godina. Gaze a narod ih glasa.
Sve su naštelovali smao prema sebi i zarad svojih interesa. Kakva smijurija.
Ali nema veze, narod će ih opet podržati na izborima i nastaviti da kuka.
Broj oboljelih, broj oprovaljneih, sve nekako smiješno (nažalost nije msiješno oboljelima ni porodicama preminulih). Imamo gpru situaciju nego u junu ali evo sad granice otvoriše.






Reply With Quote
Bookmarks