Moguce, davno je bilo kad je dolazio sa ekipom iz NS i kad smo pili, ima preko 10 godina. U tom kampu sam prenocio preko 20 puta, sad su dodali i neke manje kucice. Premier rakije sam gledao jedino u marketu Trejding u city kvartu, 40ak eura je boca bila. Bas dobre rakijice![]()







Reply With Quote
Bookmarks